Par mums

Media Gear ir salīdzinoši jauns uzņēmums, taču ne būt ar ne mazu pieredzi. Darbības laikā ir izveidojusies ilglaicīga sadarbība gan ar lieliem, gan mazākiem uzņēmumiem. Turklāt uzņēmums tapis pieredzējušu mārketinga speciālistu/profesionāļu veiksmīgās sadarbības laikā.

Veidojam ne tikai ilglaicīgas sadarbības, tomēr jāpiebilst, ka uzņēmumu vislabāk varam izvērtēt un sameklēt vajadzīgo, tieši ilglaicīgi pētot tā darbību, līdzšinējās mārketinga aktivitātes un interešu loku. Pozitīvais aspekts ilgtspējīgām attiecībām ar klientu ir nepārtraukta likšana progresēt un attīstīties ne vien uzņēmumam, bet arī mums, jo nepieciešamas arvien jaunas un kreatīvas idejas.

Mūsu mērķis: Veidot veiksmīgu sadarbību ar dažādu nozaru uzņēmumiem, kam mēs palīdzētu attīstīties sociālo mediju vidē un, kas palīdzētu arī mums paplašināt savu redzes loku dažādos virzienos.

Kāpēc izmantot Media Gear pakalpojumus?

Mūsdienās, kad pasauli ir pārņēmušas tehniskās ierīces, gribot negribot ir jāiet līdzi laikam. Ir pierādīts ka mūsdienu cilvēks sociālajos medijos patērē vairāk laika, nekā ēdot. Facebook kompānijas piederošajām lietotnēm – Facebook, Instagram un Messenger, – cilvēks vidēji dienā patērē 50 minūtes. Ar laiku skaitļi arvien palielināsies, tapēc ir svarīgi, lai tieši Tavs uzņēmums būtu pamanāms sociālajā vidē.

Pastāvēs, kas pārvērtīsies
/Rainis/

Media Gear piedāvā dažādus pakalpojumus, kas palīdzēs tieši Tavam uzņēmuma palikt pamanām, ar mērķi piesaistīt arvien jaunus klientus, kā arī esošajiem klientiem atgādināt par sevi.